Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a GYK-hoz hasonló...

Milyen a GYK-hoz hasonló külföldi oldalakat ismertek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg angol nyelvűt, és olyat, ahol nincs nagyon bonyolult regisztráció, illetve név nélkül lehet feltenni kérdéseket. Kimondottan más országok szokásai, vagy például a helyi jogszabályok érdekelnének, szóval bármennyire szeretem a GYK-t, de azért nagyobb eséllyel, gyorsabban és több választ kapnék egy ilyen oldalon, mint itt szerintem.
2018. jan. 11. 15:12
 1/2 A kérdező kommentje:

Regisztráltam a Yahoo! Answersre, de valami borzasztó. Szerettem volna feltenni egy kérdést, erre ennyit bírt közölni:


"Sorry, we couldn't post your question right now. Please try again later."


Először azt hittem, rendszerhiba, de miután fél órát vártam, és még mindig itt tartottunk, kénytelen voltam végigolvasni a szabályzatot, amiből kiderült, hogy valami pontrendszer van érvényben, szóval nem lehet csak úgy kérdezni, hanem először pontokat kell gyűjteni, és ki kell érdemelni a lehetőséget.


Akkor kitöltöttem egy ilyen community guideline testet, amire azt ígérte, hogy a végén ad majd 20 pontot érte. Helyette ezt kaptam:


"Sorry, something has gone wrong. Please take the test again."


Itt forrt fel az agyvizem, és csuktam be az oldalt egy órával azután, hogy elkezdtem foglalkozni vele...

2018. jan. 11. 16:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy mik vannak
2018. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!