Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mely nevek tetszenek nektek...

Mely nevek tetszenek nektek az alábbiak közül: Eleonóra, Olívia, Hanga, Bíborka, Léna, Mína?

Figyelt kérdés
Melyiket adnátok a lányotoknak? Esetleg párosításban is. :)

2018. jan. 11. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Léna az egyedüli ebből a listából, amit szépnek találok.
2018. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
72%

Szerintem a Bíborka gyönyörű név :) Léna Bíborka párosításban is jól hangzik.

Engem egyébként Hangának hívnak és egész óvodában, ált.suliban tangának, hangyának csúfoltak, illetve pár tanár Hannának (volt aki Vandának) hívott (amit utáltam). Egyszer még azt is mondták, hogy a nevemről mindig egy erdei kobold jut eszükbe.

Szóval én óvatosan :D :)

2018. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnálom :/ :D pedig gyönyörű neved van, szerintem még szebb, finomabb hangzású, mint a Hanna :) szóval viseld büszkén :)
2018. jan. 11. 23:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Olívia, Léna
2018. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem külön külön a Bíborka, Léna nagyon szép nevek, vagy akár kombinálva is jó párost alkothat ez a két név :)
2018. jan. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Olívia a kislányom is! :)

A Bíborka és az Eleonórát is adnám, de sajnos nem passzol a vezetéknevünkhöz.

Egyébként a Mínán kívűl az összes tetszik, viszont a Hangát kicsit “tucatnévnek” gondolom de lehet ez csak a mi környezetünkbe divat

2018. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Eleonóra tetszik ezek közül a legjobban. Ezt önmagában adnám.

Olívia is szép. A többi nem tetszik.

2018. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Elenora
2018. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, esetleg jöhetnek még :)
2018. jan. 14. 12:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül az Eleonóra név érdekes. A többi nevet gyönyörűnek találom, a Mínával pedig még nem találkoztam.

A Bíborka Léna tényleg szépen összeillik, de szerintem az Olívia Léna páros sem rossz. Még jól hangzik az Eleonóra Mína vagy Olívia Mína. A Hanga egyik kedvenc nevem, de valahogy az itteni nevekkel együtt nem érzem az igazinak. :)

2018. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!