Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan jelezzem neki hogy...

Hogyan jelezzem neki hogy tetszik? Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki 17 éves és észrevettem, hogy suliban sokszor néz engem. Bejelöltem facebookon majd másnap instán bekövetett a semmiből. Tudom nem nagy dolog és nevetségesxd De ötleteket kérek, hogy hogyan kezdeményezzek. Próbálok vele majd szemkontaktust tartani, de néha olyan rondának érzem magam, hogy nem merek ránézni. Ráírni vagy odamenni hozzá nem merek. Mit csináljak, hogy legyen valami? 15/L
2018. jan. 15. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy ronda :-) főleg hogy ha sokszor meg is néz a fiú, nyugi először is jól vézsd az eszedbe hogy nem vagy ronda ha nem szép vagy különleges :-) szerintem vár egy kicsit,szemkontaktust azt vedd fel vele ha sokszor félre néz akkor biztos hogy tetszel neki, ha bátor vagy azt is csinálhatod hogy le ejtesz előtte pár könyvet és lehet hogy segít össze szedni az is jó jel, de lehet hogy hülyeséget írok, vagy csak oda mész és pl segítséget kérsz valamiben, és akkor el kezdtek beszélgetni, lehet hogy nem mer kezdeményezni de sokat várj a dologgal mert az idő az pénz ;-) egyszerűen azt is meg mondhatod neki hogy tetszel nekem stb..

Remélem egy kicsit azért segítettem :-)

Sok szerencsét írd meg majd mi lett végül, engem nagyon érdekel.

2018. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok azt akartam írni ne sokat várj mert az idő pénz :-)
2018. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:) Akkor elkezdek próbálkozni a héten.
2018. jan. 15. 21:32
 4/6 A kérdező kommentje:
És megírom ha történik valami
2018. jan. 15. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendben hajrá :-)
2018. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lett valami?
2018. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!