Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valaki regisztrálva a...

Van valaki regisztrálva a www.pontpark.eu honlapon? Esetleg van valakinek valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ez egy pontgyűjtős oldal. Nemrég regisztráltam, és nem tudom, hogy lehet-e hinni abban, hogy kiküldik az ajándékot, és ami a legfontosabb, hogy tényleg ingyenes-e. Lécci segítsetek, hogy mennyire igazak azok, amiket ajánlanak.
2010. jún. 5. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
én fent vagyok...szerintem tuti ingyenes minden...olvastam az oldal GYIK-jét és a felhasználási feltételeket is
2010. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is olvastam a GYIK-et a honlapon, csak annyira szépnek tűnik minden, hogy már szinte lehetetlen. :P Szóval ezért nem vagyok benne biztos, hogy minden úgy van, ahogy azt leírják.
2010. jún. 9. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:

A tegnapi vásár nagyon szánalmas volt...

Csomóan fel sem tudtak menni a honlapra, mire meg sikerült, addigra állítólag elfogyott minden!!!

Nekem tök jó netem van, és én sem tudtam felmenni az oldalra. Kérdezem én, hogy másnak akkor hogyan sikerült??? Ez tuti meg van játszva! Mi olvasunk, ők elteszik a nagy lóvékat utánunk, aztán meg jót röhögnek, hogy jól átverték a népet.

A Ponter.hu is emiatt halt be...

2010. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Én vettem egy telefont a legutóbbi vásárban, de a tesóm már nem bírt belépni utánam. Azt mondták az oldalon, hogy azért volt ez, mert mindenki azt akarta, hogy hamarabb legyen kihírdetve a vásár és nem bírta a gigás netkapcsolat a több tízezer embert. Ez szerintem hihető. És ha megkapom a telefont akkor megint írok ide. Az epilálót az előző vásárból megkaptam hamar, meg csináltam nekik háttereket és azért is ideadták a pontokat ahogy megigérték. Szóval nekem eddig jó.
2010. júl. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is fura, hogy pár ember be tudott lépni, míg a többi csak 15 perccel később, amikor már nem volt semmi cucc...
2010. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A legutóbbi vásárnál én pl. be léptem hamarabb, csak az volt a baj, h chrome-ot használtam, amit nem lehetett használni a vásárnál. Nincs optimizálva a vásárra, így mire a firefox-szal beléptem elvitték amit akartam. Legközelebb azzal kezdek.
2010. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

azonban sok kérdés elől elhallgatják a választ. pl hány tag van? ...stb

mivel azt hirdetik, hogy már az első vásárban, ami pár héttel a oldal nyitása után volt, már 30.000 létszámot hirdettek csak a vásárban(!), ami számomra hihetetlen...

akkor hányan vannak most?

2010. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én többször láttam kiírva, amikor valaki megkérdezte mennyien vannak az oldalon, a választ. Igaz, nem emlékszem már rá, de nagy szám volt. Nem hinném, hogy nem igaz, mert szerintem nekik tök mindegy, hogy tudjuk-e vagy sem.
2010. okt. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!