Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen órái vannak egy dekorat...

Milyen órái vannak egy dekoratőrnek?

Figyelt kérdés
(Forrai gimnázium) Persze általánosságban is. Milyen témák vannak?

2018. jan. 19. 13:10
 1/1 Zsigulee válasza:
100%

Szia, én pont a Forraibn vagyok végzős most.

Nekem vannak Tervezés óráim, ahol színek, formák jelentőségével, pl. tanulunk érzelmeket bemutatni formákkal, dolgok elhelyezésével, színekkel.

Technológia órákon Adobe Photoshop, In Design használatát tanuljuk számítógépen természetesen.

Rajz órákon gyakorlatilag rajzolunk, stílusokkal ismerkedünk, azok alapján alkotunk, beállítást, modellt rajzolunk, festünk.

Stílustanon a valaha létezett öltözködési stílusokat tanuljuk, nevezetes viseleteket, néha bútorokat is.

Művészettörténet óráink is vannak, ott pedig mindent tanulunk, ami belefér.Szobrok, épületek, képek, kerámiatárgyak, minden. :)

Szóval, valami ilyesmi az órarend szakmai része.

2018. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!