Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angol fogalmazás?

Angol fogalmazás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Segítene nekem valaki? Nagyon szeretném jól megírni a fogalmazást angolból de nem jól fordítanam le:( valaki le tudna nekem fordítani?:)

Az én példaképeim a szüleim. Tőlük tanultam beszélni, járni… Egész életemben gondoskodtak rólam. Anyu finom ételeket főz nekem, apa pedig szebbnél szebb helyekre elvitt. Nagyon sok jó tulajdonságuk van, amik példaértékűek. Jószívűek, kedvesek és odaadóak, mindig segítenek, ha kell a házi feladat megírásában, és az otthoni teendőkben. Én is ugyanilyen gondoskodó ember szeretnék lenni. Ha majd nekem lesznek gyerekeim, én is megpróbálok ugyanígy törődni velük.

Nagyon szépen köszönöm előre is!’💕


2018. jan. 23. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az angol fogalmazás lényege az, hogy angolul írd meg. Ha más írja, attól te nem leszel okosabb. Izzadj ki magadból valamit, aztán segítünk.
2018. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mi írjuk meg a házidat, abból nem tanulsz SEMMIT.

Írd csak meg úgy, ahogy tudod, aztán majd a tanárod kijavítja, ahol elrontottad, és elmondja, hogy kellett volna fordítanod, te pedig megjegyzed.

2018. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nagyon szeretném jól megírni a fogalmazást angolból de nem jól fordítanam le"


Ezért kell megtanulnod, hogy jól tudd lefordítani. Ennyire egyszerű.

Ha valaki már tud angolul, annak menni fog.

Én is így voltam vele.

Most éppen egy céges tanfolyamon tolmácsolok.

2018. jan. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!