Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 2 naoűp alatt...

Hogyan tudnék 2 naoűp alatt úgy belázasodni, és lebetegedni, hogy nekeljen mennem suliba? Létfontossgú

Figyelt kérdés
Aki a szentbeszéddel jön, azt kérem hogy neirjon . Köszönöm!
2010. jún. 5. 22:55
 1/9 A kérdező kommentje:
napon belül..bocs elirta mxD. lécci válaszokat.. fontos lenne
2010. jún. 5. 23:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyél régen gyártot krétát. Aludj kint a szabadban. Tölts egy napot egy náthás gyerekkel. Ha veled nem azonos nemű, akkor meg is csókolhatod.

Lázra: Csinálj sok fekfőtámaszt, hajszárítózd a hónaljadat, kent be a hónaljadat izomlazító krémmel (pár perc múlva jelentkezik a hatás.

Több nem jut most az eszembe.

2010. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok:

Hidd azt, hogy nyertél az ötös lottón. Ettől egy hétig komában leszel.

2010. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, de ha valaki még tud , akkor szivesen várom az ötleteket.
2010. jún. 5. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Igyál sós kávét. Receptje mint egy rendes kávénak, csak cukor helyett sót tegyél bele (ha pl. három kanál cukorral innád, akkor három kanál sót).
2010. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a sós kávét már próbáltam, sajnos nálam nemjött be
2010. jún. 5. 23:40
 7/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem egyél meg 1 jéghideg fagyos jó fagyos fagyit:)

sőt ne 1-et hanem sokat és fürödj órák hosszákat hideg vízbe emellett legyél lengén öltözve

nálam ez használ ha akarom ha nem:D

2010. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Erre nincs recept,ugyanis, ha éppen nincsen legyengülve egy picit sem a szervezeted akkor tök mindegy,hogy mit csinálsz. Pl. náthás emberrel beszélgetsz, de neked semmi bajod nem lesz, és azért nem,mert éppen nincsen támadható pont az immunrendszereden. Tehát ez elég lutri, és hülyeség is, inkább menj be a suliba..
2010. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát..az tény hogy erős az immurendszerem..próbálkoztam énis minden félével. De sose betegedtem le. Ezért kérdeztem, hogy van-e valami ötletetek erősebb immurendszerűeknek?
2010. jún. 6. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!