Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpop! Európai koncert?

Kpop! Európai koncert?

Figyelt kérdés
Szisztok! Volt már valaki valamelyik bandábak a koncertjén ami nem itthon volt viszont Európában ? Honnan vettetek jegyet ? És mi ennek a folyamata ?

2018. jan. 24. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Olaszországban voltam B.A.P-n. Ugyanúgy működik. Van egy oldal, ott lehet jegyet venni, csak nem forintba. Én pl paypallal fizettem. Szóval csak erre figyelj, hogy nem foritba kell fizetni. De amúgy teljesen úgyanúgy működik. Kiírjk, hol, mikor tudsz jegyet venni, felmész, megveszed, fizetsz, küldik emailban a jegyed.
2018. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod. Te melyik oldalról vetted meg ? Nem nagyon bízom meg az ilyen oldalakban, bár biztosan van megbízható. De nincs valami ismertebb ami ilyen koncertekkel foglalkozik ?
2018. jan. 26. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Mindig kövesd a turné szervező oldalát vagy a facebook eseményt. Ott szokták kitenni az oldalt, ahonnan hivatalosan lehet jegyet venni. Általában csak egy oldalt adnak meg. Onnan biztonságos :) Mindig más árusítja, ez a szervezőktő/országtól függ. De amit kitesznek linket az megbízható :D Ha voltál már Magyarországon koncerten, akkor láthattad, ott is megosztja a szervező a linket. Ott lehet jegyet venni.
2018. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!