Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam, hogy ne sértődjö...

Hogy mondjam, hogy ne sértődjön meg, és ne is haragudjon?

Figyelt kérdés
Van egy szobatársam, akit pár hónapja ismerek, és az utóbbi időben teljesen a falnak mászok a sok csámcsogásától, és teljesen tanácstalan vagyok, hogy hogyan mondjam meg, neki hogy idegesít, úgy, hogy ne sértődjön meg.

2018. jan. 26. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Muszáj leszel neki megmondani, hogy ez zavar téged és kérd meg, hogy egyen rendesen. Az én szobatársam lába káposztaszagú volt. Nem mertünk szólni neki, még akkor sem, amikor mínuszban nyitott ablaknál aludtunk. Emiatt ráadásul a többi dolga is idegesíteni kezdett és végül csendben megutáltam. Ma már biztos megmondanám neki.
2018. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előszőr szépen mond neki,ha pedig nem ért a szóból,jöhet a többi.
2018. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!