Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kerülok LE napiszarról?

Hogyan kerülok LE napiszarról?

Figyelt kérdés
Sajnos én is felkerültem napiszarra, és nem tudom mi tévő legyek. Ha E-mailt küldok nekik csak kinevetnek és kirakják azt is, mindegy hogy szépen kérem őket vagy fenyegetem őket. Kérlek segítsetek!
2010. jún. 6. 14:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én nem vagyok kint de ha kitenének lesz.arnám. beszólni az utcán ugyse mernek mert csak monitor elől kemények .sok kis 10 éves nyomorék vagy szerencsétlen felnöttek látogatják az oldalt.
2010. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lekerülni nem fogsz, mivel a szerver amerikai, szal nem lehet ellenük semmit tenni. Max egy hétig felkapott lesz, utána már le se szarják ennyi. Ismerősöm is felkerült, de 2 nap múlva nem is emlékezett rá. Nem nagy ügy
2010. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
LINKET:D
2010. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha elég erős vagy akkor elmégy Pásztóra a Dob utcába és megkeresed a Mestert.

Ha jó szóra nem, márpedig nem fog leszedni, feljelented. Mást nem tudsz vele tenni. "Más személy nagy nyilvánosság előtt való lejáratása, rágalmazása."


Egyébként van már neki csalás is a rovásán.


Nézz szét itt ezen az oldalon sok "okosságot" találsz róla.

2010. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszi a válaszokat, de nem lettem boldogabb :(. Igen, eléggé pikáns képek kerültek ki rólam, egy közösségi oldalról lopták le. Ott viszon be volt jelölve hogy csak a legjobb barátnőim láthassák, nem tudom mi türténhetett :(. Hát ez van, azért köszi.

2010. jún. 6. 17:43
 16/20 anonim ***** válasza:

Az előbbiből kimaradt:


[link]


A telefonszáma itt megtalálálható.

Ja, hogy mi köti össze a két oldalt mármint a kt-t és a napifost? A googl hirdető kódja.

2010. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőid a "legjobb barátnőid." Tehát valószínű valamelyik ribi adta át nekik.
2010. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Linket!!!
2010. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
LINKET!?
2010. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Csak azok rakhatták fel a képedet, akik láthatták. Ez esetben a barátnőid, szóval lehet mégsem olyan jó barátnők. Nem tudsz mit csinálni, mint írtad a leveleket is kirakják. Ez van.
2010. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!