Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha jól beszéled a német...

Ha jól beszéled a német nyelvet, tudnál nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Nagyon hálás lennék, ha valamelyikőtök lefordítaná nekem ezt a pár sort. Jelenleg kezdő vagyok, a német nyelvtudás terén, és egyenlőre helytelen a beszédem és az írásom is. Egy szeonális munka lehetőségünk múlik ezen a pár soron a vőlegényemmel, szóval kérlek ha van időd segíts nekem!

Hálás köszönettel,

Helga (26)


"A téli szezon kezdete előtt írtunk egy levelet, hogy szívesen dolgoznánk Önökkel, de akkorra már megvoltak a személyek akikre szükség van. Ön azt mondta, később próbáljunk újra jelentkezni a munkára. Most, hogy lassan közeleg a szezon vége, elkezdtünk munkát keresni a nyárra, és szeretnénk Önökkel dolgozni egy csapatban. Jelenleg Davos - Klosters -ben vagyunk ismét, de ennek ellenére folyamatosan tanulunk új dolgokat, és próbáljuk gyűjteni az újabb és újabb tapasztalatokat.

Nagyon reméljük, hogy idén lesz lehetőségünk elnyerni az Önök bizalmát, és megmutatni mennyire motiváltak vagyunk a jó munkateljesítés érdekében.

A mellékletben csatoltam az önéletrajzunkat.


2018. jan. 31. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Kedves Helga. Látom a kérdés tegnapi, és még nem jött rá válasz. Távol áll tőlem a bunkózás, és nem is szeretnék, csak hasznos infót adni: de ha más írja meg helyetted, hogy fogsz boldogulni, ha esetleg sikerül a munka? Mégha helytelen és rossz a nyelvtudásos, akkor is célszerű, ha te írod meg, mert abból legalább látni fogják mennyire megy a nyelv. Ha beküldesz egy jól fordított szöveget és felvesznek, utána mit fog mondani a munkaadó, ha beszél majd veled és nem fogod érteni. Én anno tök alap némettel írogattam emaileket, sokkal jobban tolerálják, ha magad próbálkozol, nem mással íratod meg, aztán kiderül, hogy semmit nem tudsz. Próbáld meg ide beírni amit te gondolsz, és segíteni fogunk kijavítani.
2018. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves Ismeretlen!

Jelenleg is dolgozok, és az emailomat anno sem én írtam, ennek ellére mindenki megvan elegedve velem, különben nem hívtak volna vissza idén is.

Köszönöm a véleményed, annak ellenére hogy a kérdésemben nem szerepel az, hogy ez engem érdekelne, mint ahogy az sem, hogy leírom azt amit tudok, te pedig majd javítgatod.

Nem erre van szükségem, hogy számomra teljesen ismeretlen valaki, megmondja SZERINTE mit keljen csinálnom.

Én úgy tudtam ez az oldal arra való, hogy segítsünk a másiknak, nem arra, hogy tanárnénit vagy tanárbácsit játszunk.

Szép napot!

2018. febr. 1. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendben, ahogy érzed, természetesen a te dolgod. Sok sikert!
2018. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!