Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen típusú zenét készítsek...

Milyen típusú zenét készítsek neked öregedő számítógépem segítségével?

Figyelt kérdés
Nem vicc, teljesen komoly kérdés. Kérésre küldök neked linket az eddig közzétett nyavalyákra (egyszer belinkeltem már gyakorin, kettőt soknak tartanék én is). Ó, majd elfelejtettem: a biztonságos felső korlát olyan 5 projekt egyszerre, és csínján azokkal a határidőkkel, elvégre teljesen ingyen van, és közvetve sincs köze profittal kapcsolatos tevékenységhez :) A kultúra (vagy mi már) szabad kell(-ene) legyen, nem? :)
2010. jún. 6. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Őőő. nekem mindegy! Valami szépet, ha megkérhetlek...:))
2010. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs ellenemre a szépség előtérbe engedése, és köszönöm a képletes fültövön legyintést, hogy íme a hiánycikk, tessék újra zenélni :)


Jut eszembe, valamikor csak meg kell szegnem a saját szabályomat, és forgalmat kell vinnem az oldalamra onnan, ahonnan nem kéne... Valahogy csak meg kell hallgatnotok, hogy jót kívántatok-e :D Megnyugtatásképpen: csak ingyenes, szabadon terjeszthető, saját kreálmányok vannak és lesznek a nem linkként hivatkozott helyeken, havi két esemény, és még reklám sincs :) Tehát: a gepzene.wordpress.com-on vagy twitteren gepzene-ként pöfögök mindig az új zenékről. Ebből a kérdésből pedig néhány kívánság után minden bizonnyal kis blogbejegyzés lesz.

2010. jún. 7. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!