Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ráér elmenni orvoshoz?

Tényleg ráér elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

10 hetes kismama vagyok voltam a 7 hetben uhn. Orvos nem latott,most fog 11 hetesen ha minden rendben marad.Sok helyen olvasom hogy 12 het elott milyen gyógyszert kellett vagy kell szedniuk varandossag alatt.Ebből lehet gond,hogy uh utan haza kuldtek mondvan menek vissza 11 hetesen nagy laborra?Meg ilyedtem:(



2018. febr. 3. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a jó, hogy várandósan semmilyen gyógyszert nem szabad szedni. Ha valakinek valami okból gyógyszer kell azt is csak külön orvosi ajánlásra. De ha nincsen semmi bajod, akkor nem szabad semmit sem szedni.

Terhes vitamin van minden féle minden üzletbe, és gyógyszertárba, ez már a te döntésed, hogy szeded-*e vagy sem. Ha elég változatosan eszel, akkor vitaminok sem kellenek.

2018. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem kellett szedni, de...

Nem spontán estem teherbe, hanem lombikprogram keretén belül. És annak a része a progeszteron szedése már a beültetés előtti időszaktól 16-20 hetes korig.

Ugyanez van inszemináció esetén, vagy ha valakinek korábban volt vetélése, és a veszély fennáll.

De normális, egészséges terhesség esetén elég valamilyen terhességi vitamin.

2018. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!