Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg nem lehet?

Tényleg nem lehet?

Figyelt kérdés
Főiskolára készülők és persze kollégiumban laknék. De olyant halottam nem is egy embertől, hogy nem lehet tanulni normális a kollégiumokban. Tényleg igaz?

2018. febr. 3. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire vagy elszánt, fegyelmezett és leleményes. Én sosem voltam kollégista, de nagyon sokat tanultam az egyetemen, szerencsés esetben az aulákba kitett padokon, asztaloknál, kevésbé szerencsés esetben a folyosó falánál a földön ülve, ahol épp egy szabad konnektort találtam. Persze ez tárgyfüggő, ha pl. rajzolnod kell, ahhoz mindenképp szükséged van egy normális asztalra. A legjobb hely nálunk a könyvtár volt, de ha két órám volt napközben, akkor nem gyalogoltam oda-vissza fél órát, hogy ott tanulhassak.
2018. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!