Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaterán vettem képet, elküldte...

Vaterán vettem képet, elküldtem az árát, de az illető ajánlotta ismerősét akitől szintén veszek 3 képet, de a vaterás személy intézi. Csak e-mail-ben bonyolítottuk a másik 3 kép megbeszélését. és vaterán nincs nyoma. Nem fog így becsapni?

Figyelt kérdés
Egybe akarja az övét is,és a barát képét is küldeni, de előreutalással kellett (kell fizetnem).

2018. febr. 3. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet tudni.

Az e-mailek alapján is feljelentheted őket, ha nem küldenek semmit a pénzedért. Meg ugyanígy, ha Vaterán vetted volna az összes képet, akkor is átverhetnének. De akkor is csak a feljelentés lenne.

A Vatera nyilvántartása alapján be lehet azonosítani az eladót, az e-mailcímmel együtt, ez alapján már meg lehet indítani az ügyet.


Ha csak pozitív értékelései vannak az illetőnek, akkor nem valószínű, hogy átverne. Legfeljebb azzal, hogy a képek nem érnek annyit, mint amennyit fizetsz. Azzal nem, hogy nem is küldik el.

2018. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy őszinte legyek, én a helyedben nem kockáztatnék. Mekkora összegről van szó?
2018. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a vatera sem garancia semmire, de azért mégis...
2018. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már vissza mondtam a vásárlást, mert a 2. eladó igen csak le akart húzni anyagilag,és valóban nem ért volna a kép amennyit kérni akart érte.
2018. febr. 4. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!