Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dumpster diving Magyarországon?

Dumpster diving Magyarországon?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap felfobott a youtube egy olyan vidit,ahol pár srác egy apple bolthoz ment kukázni. talaltak füleseket, töltőket, torott iphonet. azóta kb ráfüggtem az ilyen vidikre és láttam hogy van ilyen ruhákból, sminkekből is. Ezt szerintetek itthon is meg lehetne csinálni? nem igazan a sminkek miatt (fujj) de azért egy rendes iphone kábel kibbsztt drága 😂
2018. febr. 3. 22:25
 1/1 zozo1007 válasza:

Azt azért tegyük hozzá hogy amcsiknál ha már bereped a telefon kijelzője legtöbbször kidobják és vesznek másikat, vagy csak véletlenül dobták ki a telefont

van hogy én is megnézek egy-két ilyen kukázós videót, van hogy egy pár hetes/hónapos teljes dobozos telefont is találnak, amit csak be kell aktiválni, töltőket, füleseket, tokokat meg mindig kidobják mert nem kell nekik


Azt még hozzátenném hogy ez a dumpster diving dolog elvileg illegális dolog, de mivel már hozzászoktak az üzletek a kultúr kukásokhoz már nem nagyon foglalkoznak a dologgal


Magyarországon esetleg egy töltőkábelt vagy egy tokot találnál a bolt mögötti konténerben, mivel nem éppen úgy áll az ország hogy csak úgy kidobjanak használt telefonokat, meg amúgy sem szokás az ilyen, legalábbis szerintem 😀

2020. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!