Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (Kpop) tánciskola?

(Kpop) tánciskola?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiskorom óta nagyon szeretek táncolni, de valahogy sosem jutottam el odáig hogy tánc órákra járjak. Lett elég sok szabadidőm nem régiben és elkezdtem kpop csapatok táncait betanulni. Az érdekelne , hogy magyarországon van olyan táncoskola ami direkt evvel foglalkozik és vesznek föl tagot ? Nagyon szívesen járnék ilyen helyre .

2018. febr. 5. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Home Made Asiaról tudok (lehet hogy van másik is), náluk évi 2x van tagfelvétel (honlapjukon, vagy facebook oldalukun biztos találsz konkrét infot).

De youtubeon is van ilyen tánc tanulós videók, amiben lépésről lépésre megmutatják a lépéseket (én onnan tanultam pár táncot)

2018. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Én is onnan tanulom, csak gondoltam jó lenne tanárral tanulni + megismerni embereket akik szintén szeretik az ilyen dolgokat stb.
2018. febr. 6. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól tudom akkor még a koreai kultúrális központban van kpop cover dance oktatás, viszont oda tényleg kezdők járnak, nameg a tanítás sem volt túl jó, egyszer voltam ott. De lehet neked teljesen jó lenne, mert én elég régóta táncolok és máshoz szoktam hozzá, viszont a többiek jól elvoltak, szóval kinek mi. Home made asiához annyit szólnék hozzá, hogy az egyik osztálytársam is a tagjuk, és az egész hma vezetője hát nem a legjobb (finoman fogalmazva), de persze ettől maga a csapat amibe kerülnél lehet jó. Próba cseresznye. Oda nem biztos hogy bekerülsz, viszont a KKK-ba bárki mehet. Remélem tudtam segíteni:)
2018. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!