Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jófogáson hogyan lehet vásárolni?

Jófogáson hogyan lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Nincs a terméknél se egy kosár ikon, se egy megrendelés ikon, se valami amivel le tudom stipi-stopizni a terméket. Egyszerűen csak írok a feladónak hogy kell a termék? Vagy mi?

2018. febr. 5. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen vagy ha megadta a mobilszámát felhívod és beszélsz vele...ez nem a vatera vagy vmelyik eladós fb csoport, hogy licitálj és stipi-stopizz😃
2018. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell se licitálni, se stipi stopizni. Felhívod, vagy írsz neki emailt, hogy postázza a terméket.
2018. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Licitálni nem akarok, hanem csak rákattintani hogy megveszem, és elvileg onnantól már az enyém. Telefonszámot nem írt ki, üzenetet írtam neki. De mire elolvassa...

Köszi a választ

2018. febr. 5. 22:57
 4/8 A kérdező kommentje:

És ilyenkor előre utalással szoktak/szoktatok fizetni?

Nem egy nagy cucc, 3000 ft+posta költség.

2018. febr. 5. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
A jófogás nem internetes piac, hanem hirdető oldal, olyan mint egy újság apróhirdetés rovata.
2018. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:

Nem a tied onnantól értsd már meg.

Ez csak apróhirdetés.

Felhívod vagy írsz neki, megbeszélitek és ha megegyeztek akkor ok.

2018. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig csak személyesen vásároltam...sok az átverés igaz nem csak a jófogáson
2018. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

soha

NE

fizess

előreutalással

!

2018. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!