Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol? Mj a...

Mit gondoltok errol? Mj a velmenyetek?

Figyelt kérdés
10 napja vagyok eggyütt a barátommal és eddig csak együtt sétáltunk meg ilyenek meg sokat taliztunk telefonaltunk egymasnak es irtunk.. aztan felhozta h valamikor el megyunk hozzajuk.. Mondtam h okee. Aztan ugy ma jarunk 10 napja és ezelott héten vasarnap bemutatott az egesz familyának nagyon izgultam de rajottem nincs mitoll mert tok jo volt nalul es a szulei is tok jo fejek voltak.. hugai is minden oke volt.. A battya mikor meg a fium nem volt otthon akkor a hugaval voltam a fiumnak erre mondom jon a .... fium. Aztan mondja a ..fium huga h az nem o hanem a battya mondom ok.. koszont a battya koszontem az egybol bemutatkozott meg minden ugy a szemembe nezett mint az allat enmeg igy magamba jezuss istenn.. szo ja. Es vegig mencizett elottem a battya de tettem ra.. na de az a lnyeg h nektek mi a velemenyetek errol az egeszrol meg h mar ennyi ido utann bemutatott. Es mist vasarnap megint meghivtak h menjek.. 🤙🤘🍾💏❤
2018. febr. 6. 21:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsii a helyesirasomert siettem
2018. febr. 6. 21:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit gondolok erről?

A leírásod, helyesírásod alapján nagyon buta csaj vagy..Rossz volt olvasni ezt a zagyvaságot.

2018. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!