Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan asztalos munkahe...

Létezik olyan asztalos munkahely, ahol nem reggel 7-kor kezdődik a munkaidő és nem napi 9 és fél órában kell dolgozni?

Figyelt kérdés
Tehát marad az embernek esetleg valami másra is ideje a munkán és az alváson kívül, nem úgy, hogy az alvásidejét kell lerövidítenie ahhoz,hogy élhessen is... Létezik ilyen, vagy akinek asztalos szakmája van, elúszott az élete, törődjön bele és kész? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

2018. febr. 7. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha vállalkozónál dolgozol, ott mindig így lesz... tudom milyen elb.szott dolog, én is lehúztam egy évet úgy, hogy egy hónap alatt 5 hetet dolgoztam le. Találhatsz olyan helyet, ahol fix a munkaidő, de az igencsak ritka, és általában sorozatgyártást jelent nagyüzemben, nem egyedi dolgokat. (Szintén tapasztalat)
2018. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szeretek gyárban 12 órában dolgozni. 3 nap meló 3 pihi. 15 napot kell havonta dolgozni. Hiába utálom viszonylag jól fizet és marad időm élni.
2018. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!