Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elterelőn vagyok mennyi az...

Ha elterelőn vagyok mennyi az esélye a szúrópróbaszerú vizeletvételnek?

Figyelt kérdés

Továbbá, rendőr ilyenkor bemegy velem a wc-be?

És ez a vizeletvétel az elterelő intézményben zajlik vagy a rendőrségen?



2018. febr. 8. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Barhol lehet, addiktologian, alapitvanynal, rendorsegen. Egy ember elvileg bemegy veled, es igen, lehet, kb havonta lehet ra szamitani. Tehat ha most muszaj beallnod, a kovetkezo nehany alkalmat mondd le amig kitisztulsz, utana mar azt csinalnak a mintaval amit akarnak
2018. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ès ilyen vizsgálatnál letapogatnak és/vagy átkutatnak is?
2018. febr. 8. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nsm tudom de rejtsd el otthon vagy a varos masik vegeben.
2018. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és ugyan belevau, de miért teszed magad tönkre? ha van már egy ilyen ügyed, az nem elég figyelmeztetés, hogy rossz úton jársz? drogos hajléktalanként akarod végezni?
2018. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz sem szúrópróba szerű vizelet vétel, sem átkutatás..

Én már végigcsináltam 2x is.

Egyszer úgy hogy azt mondtam nem is akarok leszokni, akkor a kórházi addiktológiába kellett járnom egyéni elbeszélgetésekre.

A legutóbbit meg nemrég fejeztem be, annak az elején azt mondtam - le akarok szokni, így választanom kellett valamelyik drogambulancia közül.

Mindegyiknél 2 hetente kellett bejárnom 1 alkalomra, és bármit mondhattam vagy csinálhattam közben, mivel véd az orvosi titoktartás.

Tehát az elterelésen bármit mondhatsz, csinálhatsz (nálam olyan is volt hogy full készbe mentem be) annak nem lehet következménye.

De a pártfogónál állítólag már azért jobban oda kell figyelni (bár nálam ott sem volt baj).


A legfontosabb hogy mikor elkezded onnantól a helyi rendőrök kapnak róla értesítést, és engedélyezve lesz nekik hogy rendszeresen, alaposan átkutassanak minden ok nélkül.

Erre nagyon oda kell figyelni.., és ha esetleg van nálad akármi akkor azt nagyon alaposan (zokni/alsó) MINDIG el kell rejteni!

Aztán meg be kell járni rendszeresen.

Ja és a kezdetétől számítva 2 évig nem kezdhetsz újat, ezt is érdemes fejben tartani...

2018. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha bár azt hozzá kell tennem nekem nem nagyon érthető ez...

Azért kell elterelésre menned - mert már elkaptak, és volt vizelet vétel neem?


Ha viszont NEM volt, és be kell menned a rendőrségre is előtte, ott bizony lehet hogy lesz vizeletvétel, és az is könnyen előfordulhat hogy a rendőr is bemegy veled a wcre.


Ha már megvan az ügy, és az elterelést választottad akkor a pártfogóhoz kell először menni, és elkezdeni az elterelést.


Az igazoltatásokra meg közben oda kell figyelni ahogy feljebb írtam!


Remélem így érhetően írtam le :)

2018. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!