Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek van ikertesója attól...

Akinek van ikertesója attól kérdezem:D. Te szereted ha ikreknek hívnak? Ha nincs ikertesód a körülötted élő ikerpárokat, hogy szoktad nevezni? (ha van körülötted)

Figyelt kérdés

Nekem van ikrem és nem szeretem ha ikreknek hívnak, de senki nem bírja ezt felfogni és ikreknek hívnak, főleg a tanárok.

Mitől van ez, hogy csak azért is így hívnak.

Másik pedig, magamon kívül ismerek még ikreket és ők se szeretik ha így hívják.Mért nem szereti egy ikerpár sem ha így nevezik?


2010. jún. 7. 14:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

-.-"

okéoké talán igazatok van de akkoris ojan idegesítő hogy:

-ikrek ikrek

-az egyik iker

-az ikrek

-az ikerpár

-a tóth ikrek

-a rosszcsont ikerpár

-te meilyik iker vgay?

-hello hol van az ikred?

-sziasztok ikrek

Ha rólunk van szó az ikremmel akkor mindig benne van aaz, hogy ikrek

már a nevünket se tudják?

amugy pls válaszoljatok a többire is:D

2010. jún. 7. 15:08
 12/15 anonim ***** válasza:
nem tudom ikrek am hogy hívnak iker és mi a neve a másik ikernek?
2010. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Van az egyik iker és másik iker.


De egyébként én (és mindenki más) mindig vágytam egy ikerre úgy hogy te mázlista inkább csak fogadd el és örülj.xD

2010. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én ökröknek hívom őket :D csak röhögnek :D
2010. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van ikertestvérem, és világéletemben zavart az ikrezés. Külön individuum vagyok, mint Marcsi vagy Juliska, kérem szépen én is a nevemet.

Találkoztam már olyan szülővel is, aki a fiát nevén szólította a lányát meg csak "a lány"-nak. A lány. Úgy hangzik, mint valami isteni büntetés egy feudális berendezkedésű államban. A lány, aki nem örökölhet, aki nem viheti tovább családunk nevét és jó hírét, tragédia, hogy megszületett!


20/L

2013. jan. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!