Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki ismer egypetéjű ikerpároka...

Aki ismer egypetéjű ikerpárokat meg tudja különböztetni őket?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt tanultátok meg megkülönböztetni őket (ha egyáltalán sikerült)? Volt már vicces vagy ciki helyzeted abból, hogy összekevertél ikerpár tagjait? Lányok vagy fiúk az ikerpárok? És van olyan esetleg, hogy egyiküket kedveled és a másikat utálod? Vagy bármilyen ikrekkel kapcsolatos sztori jöhet. :))
2009. ápr. 18. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én ismertem. Áltlánosba volt egy fiú ikerpár, simán meg tudtam különböztetni őket. Az egyik srácba totál bele voltam zúgva a másik nem érdekelt:-) Tavaly összefutottam velük, akkor is tudtam ki kicsoda, pedig az általános óta eltelt már 15év.
2009. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd nő ( kb 52 éves ) és van egy ikertesója.

Nem tudom melyik melyik:S . Félek, hogy egyszer a másikat szólítom le a szomszéd helyett.

Néha tesz melírt a hajába, vagy világosabbra festeti mint a tesója, akkor tudom, de az kb. pár hét.

De azon gondolkodom, milyen lehetett a gyerekeiknek, mikor kisgyerekek voltak még...akkor ők vajon meg tudtak különbüztetni??

2009. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyanokat. Évfolyamtársaim:D az egyik osztálytárs, a másik a párhuzamos osztályba jár. az elején nagyon nehéz volt megkülönböztetni őket, de most már ahogy kezdem őket megismeni, látszik a kisugárzásukból, hogy mások... de még így is néha összetévesztem őket, de nagyon ritkán.


Amúgy van 3 féltestvérem, és 2 iker. és volt olyan, hogy 2 különböző helyről indultak el egy találkozóra. és sikerült tökugyanazt felvenniük, pedig nem beszélték meg:D 28 évesek:D

2009. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek 3 ilyen ikerpárt is. Az egyik lány páros régen a sulinkba járt, de mivel nem ismertem őket annyira, így nem igazán tudom őket megkülönböztetni. A másik lány páros tavaly ballagott. Velük még mindig járok különórákra. Az elején, mikor még kicsi voltam nehéz volt őket megkülönböztetni, de most már simán megy. Nézegettem a fényképeket, és az egyik mindig szélesen mosolyog, a másik nem. Az egyik kislányosabb a másik komolyabb. Aztán most másodikosok, a fiú-ikrek. Őket nem tudom megkülönböztetni. Nem ismerem annyira őket, de iszonyat cukik. Az anyukájuk indiai. Egyszer odaszóltam az egyiknek aki előttem állt, mire a másik válaszolt aki mögöttem volt, hogy "itt vagyok". De a múltkor eltaláltam a nevét :D
2009. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, két huszonéves fiút ismertem, náhány napba telt, mire biztosan meg tudtam különböztetni őket, de utána már egyértelműen láttam a különbségeket.
2009. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3 ikerpárt ismerek, de mindet meg tudom különböztetni, bár a fiúikrek nagyon egyormák:D
2009. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek egy ikerpárt és nem tom eldönteni melyikbe zugjak bele mondjuk hajról, meg öltözködésről tudom őket megkülönböztetni:)
2009. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem voltak ilyen o.társaim simán meg tudtam őket különböztetni mindig. Akivel sokat találkozom azokat meg tudom különböztetni gyorsan.

Viszont van egy barátnőm az ő nagymamájának is van ikertestvére. Hát nem egyszer köszöntem a másiknak a városban (annak, aki nem ismer) és csodálkoztam, hogy nem köszön vissza. :D de szerintem nem figyeltem meg eléggé a barátnőm mamáját (ritkán láttam amúgy) és azért kevertem néha össze a testvérével. Na meg nem akartam bunkó lenni, hogy nem köszönök.

2009. ápr. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Én is ismertem egy párt,mág általánosban.Tényleg egyformák voltak,mindenük kivéve egyvalamit,az egyik kézfején volt egy anyajegy.Nah nekem innen ment,am nem tudtam volna:D
2009. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Zümy ***** válasza:
100%
Én ismerek egy ikerpárt(fiúk). Az egyik padtársam ,másik előttem ül.Simán meg tudom különböztetni őket,mert annyira nem hasonlítanak egymásra..az egyiknek mindig piros az arca(mintha ki lenne pirulva) a másik meg kicsit bolond és hosszab a haja :D am mind2 haverom:)és belsőre egyáltalám nem hasonlítanak:)
2009. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!