Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elegge tajekozatlan vagyok....

Elegge tajekozatlan vagyok. Megvettem egy könyvet, segítség a szóbeli érettségihez, tehat tudom mire számítsak, de mivel lesz írásbeli is, azt tudja esetleg valaki, hogy arra nincsenek-e megadva konkrét témakörök vagy ugyanaz, mint a szóbeli?

Figyelt kérdés
Ahogy elnezem ezt a könyvet elég lesz megtanulni,esetleg valaki màr elkezdte? Ùgy tudom májusban lesz a szóbeli (egyébként emelt magyar) szerintetek már késésben vagyok a megtanulásával? Valaki elkezdte már,hogy megy? A másik kérdésem meg az lenne,hogy mivel a nyevvizsgám késobb lesz,mint a jelentkezési határodo,tehat nem tudom csatolni,meg késobb kapom meg a bizonyítványomat is,ha ezeket nem tudom csatolni mit tegyek? Nem Magyarorszàgon élek,remélem elnézitek nekem,ha túl buta kérdéseket tettem fel. Segít valaki?
2018. febr. 9. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Az előző évek írásbeli feladatsorait megtalálod az Oktatási Hivatal oldalán.

Dokumentumok pótlására sokáig van lehetőség, ne aggódj!:)

2018. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!