Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezzel mit akar elérni?

Ezzel mit akar elérni?

Figyelt kérdés
Van egy srác az a dagadt malac fejű kis szemű típus a belenéz kihányom ha rá gondolok csak. Messengeren szerelmet vallott én meg azt mondtam hogy okként szerintem ez korai és hogy én még nem szeretnék semmi én kapcsolatot. Másnap napközben elkezdte ócsárolni a legjobb barátnőmet hogy ronda én persze megmondtam a magam. Azóta meg akart verni meg lelövi a negyedikröl elösször-másodszor sikerült elugranom elöle de tesi orán lépcsőztünk és akkor sikerült lelöknie mondjuk nem lehetett nehéz mert kb 90kiló (minimum) kiment a bokám és annyira fájt hogy kicsit dúlt egy-kettő könnyem. És az a kár örvendő pofa az arcán. Nagyon tudom utálni. Mi tegyek hogy ezt Aba hagyja?? 12lány

2018. febr. 10. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem borultál a nyakába a levelétől, ezért más megoldást talált. Átment retardáltba. Ne foglalkozz vele, majd megunja. De ha gyors megoldást akarsz rúgd szépen tökön, hátha azt a nyelvet érti. Vagy szólj az osztályfőnöknek, szüleidnek, az a legjobb.
2018. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen szerintem megpróbálom hétfőn!
2018. febr. 11. 07:55
 3/8 anonim válasza:
Sok sikert!!!
2018. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem sikerült mert elvileg belázasodott de amint jön... De csak ha folytatja mert nem szeretek bunkó lenni de ez szerintem muszáj lesz ha folytatja.
2018. febr. 12. 16:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ofő röhög rajta hogy : ,, jajj ha összeházasodnátok lenne sok gyerek"meg ilyenek szóval őt hanyagoljuk. Ugyan ezt mondta hogy ne figyeljék rá.
2018. febr. 12. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:
hát akkor nincs más megoldás, jó pofán kell csapni vagy mogyorón rúgni. Szüleidnek szóltál már?
2018. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Változott már a helyzet?
2018. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól pofándobtam hóval... 3s még a napközis tanár is megfogta utána... Most abbahagyta de ah nem hagyja abba akkor valszeg a p*cs*n ruhás marad... Köszönöm amúgy a válaszokat!
2018. márc. 2. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!