Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen elektromos gitárt...

Milyen elektromos gitárt vásároljak kezdésnek?

Figyelt kérdés

Elakarok kezdeni elektromos gitározni.

Milyen minőségű gitáron kezdjek el tanulni?

Milyen ármennyiségben vásároljak elektromos gitárt?



2018. febr. 14. 16:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt néztem. Erről vélemény?

2018. febr. 14. 16:11
 2/16 Mojjo ***** válasza:
Úgy látom, másnak sincs igazán szíve felvilágosítani a kérdezőt, hogy negyvenpárezerért erősítőstől, gitárostól, mindenestől nem, hogy újonnan, de még használtan sem kap semmi olyasmit, ami nem tűzifa...
2018. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az amit néztél az bizony tüzifa és még az is lehet hogy rétegelt testű.


Tessék, ha olcsón akarsz jót:


[link]

2018. febr. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Waff ***** válasza:

Azért ez a Geryon elektromos gitár 32-33 rugóért sem lehet az évezred biznisze....


Én amit nézegettem és ajánlani merem az a Squier szériái. Bullet kezdésnek jó választás 43-44 körül, az Affinity pedig már egy teljes egészében gitárnak mondható eszköz :) asszem 69 ezer Ft körül mennek. Esetleg egy a Standard használtan....

2018. febr. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Dobj rá még egy 10-est és vegyél egy Cortot! Majd később megköszönöd. Most épp akciós.


[link]

2018. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Mojjo ***** válasza:
Kérdező, hallgass a négyes és ötös válaszadóra. Egy Squier Bullet/Affinity, vagy egy Cort Z42 már teljesen emészthető, használható kezdőgitár. Persze ezzel még csak gitárod lesz, kell még erősítő (meg kábel, meg pengető, meg ha cipelni akarod ide-oda, egy tok, meg esetleg egy gitárállvány, hogy ne a falhoz támasztva tartsd a sarokban).
2018. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Cort-ra és squier bullet/affinity-re gondoltam, de leginkább az Cort-ra mert hihetetlenül kényelmes és teljesen rendben van csak hogy a noname geryon teste kőris és nem hárs és volt kezembe ez a hangszer kellemesen csalódtam olcsósága ellenére. Kezdésnek egy beállítás után teljesen okés.
2018. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Mojjo ***** válasza:
@7: Sokszázezres gitárok is vannak hárs testtel. Azon felül is, hogy a faanyag az elektromos gitároknál kb századannyit ha számít, mint akusztikusnál, nem csak a fafajták különböznek, hanem a fa minősége is. Egy-egy hárs, vagy kőris is lehet a leggagyibb uszadékfa, vagy AAA+ minősítésű kiváló faanyag.
2018. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen így igaz, a hárs Ibanezekre gondolhatsz Mojjo. Ezek valóban, és egyben más kategória szerencsére.
2018. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2018. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!