Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma voltam szabadulószobán....

Ma voltam szabadulószobán. Miután véget ért, az ott dolgozó lány nem kért pénzt. Mi meg eljöttünk. Azóta láttam hogy hívott is. Tehet ezért feljelentést vagy bármit?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Biztos klassz lehet tré marhaságokért fizetni , de ezt ő csergeti ki ha ti tetű módján nem utaltok neki vagy személyesen nem viszitek a lét .
2018. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó élmény volt, még véletlenül sem hívnám marhaságnak. Kíváncsiak voltunk, hogy milyen lehet. Ha nem lehet normális stílusban válaszolni akkor köszönöm, de nem kötelező reagálni rá. Már úton voltunk, mikor rájöttem, hogy nem kért pénzt úgyhogy kikérem magamnak a tetű jelzőt, szerintem nem vagyunk ilyen jóban. Nem én mulasztottam, hanem a hölgy, nehogy már én legyek leszólva.
2018. febr. 15. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, viszont azért jóérzésű ember tudja, hogy ezért ő szív. Most azért, mert hibázott, megérdemli, hogy ekkorát szívjon. Nem akarhatod te sem... :/
2018. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

(Egyébként fájna becsületesen kisegíteni valakit, ha látod, hogy ő hibázott?) :)

Én volt, hogy már visszavittem pénzt, mert a boltos rosszul adott vissza. Hidd el baromi jó érzés, jól cselekedni. Szerintem egyébként mindenki ezt tenné ezerszer jobb világban lennénk. Nem egyszer engem is kisegítettek már az élet különböző helyzeteiben, belegondolni is gáz lenne, ha nem tették volna.

Jobb jónak lenni, mint a mellünket verni, hogy "nem az én hibám"... kicsit ez hasonlít egy Biblikus eseményre ahol a "mosom kezeim" hangzottak el.. ;)

2018. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy a kérdésedre is válaszoljunk: tehet feljelentést, aztán vagy tudja bizonyítani, hogy nem fizettetek, vagy nem. A szabadulószobák általában be vannak kamerázva, bár a váró / kassza környéke nem biztos.


Az oké, hogy nem te hibáztál, de onnantól, hogy nem veszed fel neki a telefont, rosszhiszemű vagy, ami viszont már egy jogi fogalom és megütheted vele a bokád.


Amúgy ha bújkálsz a hívása elől, és nem fizeted ki, simán csak egy szar ember vagy, függetlenül attól, hogy megúszod-e vagy sem.

2018. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire játszod az elitet ? A helyszínen kellett volna rendezni vagy akkor amikor kiderült az autóba .Aztán a hívására sem reagálsz . Menőzhetsz meg keresheted a kifogást , a kérdés feltevése nélkül is rendezted volna de a típusod az a fajta aki a kommentekből arra számít hogy jól tetted ne törődj vele mindenki csaló tolvaj . Tehát tetűk vagytok addig ameddig nem rendezitek a sarat ...
2018. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szar ember vagyok, csak egyszerűen ember. Nem gondolnám, hogy én vagyok az egyetlen aki ilyet csinált, ráadásul nem volt a részemről szándékos. Nem direkt nem vettem fel a telefont, le volt halkítva és utólag vettem észre. Nem, egyáltalán nem olyan fajta vagyok, aki várja hogy megdícsérjetek, nem véletlenül írtam ide. Nagyon rosszul éreztem magam miatta. Nem kell álszenteskedni, nyilván a kommentelők közül nem egy ember volt akivel fordult elő ilyesmi. Becsülettel kifizetek mindent, rengetegszer adtam másoknak pénzt, hajléktalanoknak rendszeresen ételt szoktam vinni,talált pénztárcát többször érintetlenül vissza. Képzeljétek, én is vittem már vissza pénzt boltba. Elég egy nem szánt szándékú rossz cselekedet és az ember le van írva..köszönöm
2018. febr. 16. 09:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, abban igaza van az utolsónak hogy rendezhettem volna miután rájöttem, de égett a pofám ami természetesen nem kifogás. Felettem egy kérdést, amire azt hiszem egy válasz érkezett. Nyilván itt mindenki tökéletes
2018. febr. 16. 09:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért szóltak be neked, mert elfelejtettél fizetni, hanem azért, mert rögtön az első kérdésed, hogy tehet-e feljelentést, ahelyett, hogy azonnal visszahívnád vagy írnál egy SMS-t, ahogy rájössz a dologra.


Senkit nem érdekel, hogy te amúgy a hajléktalanok védőszentje vagy. Ne racionalizálj, hogy te már ennyi meg annyi jót tettél, és ez a pár rugó most belefér. Hívd vissza és kérdezd meg, hogy hova utalhatod a pénzt, vagy mikor viheted be neki.

2018. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!