Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legegyszerűbb beszólások a...

A legegyszerűbb beszólások a legjobbak?

Figyelt kérdés

Nekem előszeretettel szólnak be, de már megtanították egy páran, hogy néhány beszólásért nem szabad verekedni, én viszont nem tudok rendesen beszólni, viszont..


Azt vettem észre, hogy a legegyszerűbb visszaszólások húzzák fel legjobban a keménykedő beszólogatót PL. egy "a kva anyád" mint visszaszólás eddig nekem a leghatásosabb, mert ez a legtöbb fszagyereket felhúzza és a végén ők mennek el vörös arccal, vagy rosszabb esetben verekedni akarnak, így nem engem fognak primitív ősembernek nézni és még ha meg is védem magam akkor még jobban is érezhetem magam


Megfigyelések ezzel a témával kapcsolatban? Köszönöm a válaszokat!



2018. febr. 15. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy ha semmi érzelmet nem mutatok ki, és semmit nem reagálok, az viszi őket a legjobban el a frász irányába. Nem tud mit csinálni, és megőrjíti, hogy nem tudja mit érzek. :)
2018. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez is igaz, de néhány ember (köztük én is) képtelen fapofával meghallgatni akármit is.

Ugyanilyen jó visszaszólás a "nem", ez nem éget le senkit, csupán lehetetlenné teszi a veszekedést a másik fél számára

"-Ronda vagy.

-Nem."

2018. febr. 15. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán az egyszerű beszólasok is hatásosak lehetnek, bár akkor már adott a lehetőség a folytatásra. A legjobb mégiscsak az, ha ilyenkor az ember "rá sem bagózik" az illetőre. Meg fogja unni, mert elmarad a "sikerélmény".
2018. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A fapofa meg, csak "gyakorlás" kérdése.
2018. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!