Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A minap sikerült Kicsit...

A minap sikerült Kicsit bepisilnem, veletek történt már hasonló? :

Figyelt kérdés
Tegnap előtt hazafelé siettem, és már nem igen bírtam, és sajnos jó része bement:/ veletek történt már hasonló? hány évesek voltatok? ill milyen nemű vagy?

2018. febr. 15. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára valamikor kisgyerek koromba fordult elő velem, fogy bepisiltem. Talán még óvodában volt, de kisiskolás korom óta biztosan nem.


De ha az megnyugtat és kicsit segít az önbizalmadon pár éve sikeresen megfestettem az alsó gatyámat barna színnel, mikor sikerült össze szednem a hányós, hasmenéses vírust. Hányás közben jött egy kis barna maci is aminek nem éreztem az előjelét se.

2018. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedűl, sokan voltunk, vagyunk hasonló helyzetben...
2018. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy történt hasonló.Teljes bepisilés is és olyan is hogy csak egy kicsi ment be.Nem voltam már kisgyerek mikor utoljára mind bement,kisebb meg sokszor előfordult.Igazából nem is olyan régen volt az utolsó ilyen..
2018. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 erogeen ***** válasza:

Sokszor előfordul. Sokat szoktam inni és van, hogy elszámolom magam és nem bírom ki a WC- ig. Igazság szerint nagyon élvezem ha pisilnem kell, így sokszor halogatom a pisilést, aztán a végén bemegy.

F

2018. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!