Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harry Potter fanok ( potterhea...

Harry Potter fanok ( potterhead-ek ), mit jelent ez a mondat?

Figyelt kérdés

Ott nyílik, ahol zárul.

Egy ideig úgy tudtam, hogy ez a mondat azzal kapcsolatos, hogy Harry a szájával kapta el a cikeszt, emiatt a negyedik részben újra a szájába kell vennie, hogy megkapja a választ arra, hogy mi lesz az első versenyszám a Trimágus Tusán.

Napokkal ezelőtt viszont azt olvastam hogy J. K. Rowling ezt arra értette, hogy akkor fog kinyílni a cikesz, mikor mindennek vége lesz és Harry elmegy Voldemorthoz meghalni.

Melyik igaz? Illetve, minek nyílna ki azután, hogy Harry meghalt?


2018. febr. 16. 02:24
 1/4 Metionin ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy potterhead de a 2. verzió rémlik. Mert Harry egész végig csak cipeli magával a cikeszt és nem tudja kinyitni, aztán amikor rájön hogy meg kell halnia, azt mondja neki hogy most megyek meghalni és kinyílik. Ott van valahol hogy megvilágosodik a mondat értelmét illetőleg.
2018. febr. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Harry a hetedik részben kapja meg a cikeszt, aminek semmi köze a trimágus tusához.
2018. febr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyrészt azt jelenti, hogy akkor fog kinyílni mikor rájön, hogy meg kell halnia és megy Voldemort elé a történet végén.

Másrészt ez egy utalás, hogy a Harry Potter sorozat első része akkor jelenik meg mikor zárul maga történet. Ugyanis az utolsó rész 1998-ban játszódik és az első kötetet is abban az évben adták ki.

2018. márc. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yuppiter válasza:
Ez a mondat azt is jelentheti, hogy addig nem fog rájönni a megoldásra, amíg nem nézi más szemszögből a dolgokat.⚡
2020. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!