Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt e valaki elégedetlen a...

Immer_süss kérdése:

Volt e valaki elégedetlen a nőgyógyász hozzállásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Problémám az , hogy ma voltam nőgyógyásznál itt Nèmetországban .Váltottam , mivel az előző nőgyógyász egy szerb-magyar bácsika volt ès nem voltam megelègedve vele . Most egy olasz-nèmet nőnèl voltam akinek elmondta hogy ugye 25 èves vagyok, aktiv szexuális èletet èlek 58 napja nem jött meg 3 teszt negativ,konkrètan semmilyen folyásom aha van egy kevès akkor barnás ès aggodom hogy ha nem vagyok terhes akkor esetleg ciszta vagy más bajom lehet e??!

MIRE Ő , nyugodjak meg semmi baj latja hogy elèg problèmás a bőröm fogamzasgatlot felirna ,meg hogy ami folyik az is jo mert vèr ,aztan nagynehezen ilyetszol ha ragaszkodom hozza akkor megnezheti a folyást, belenyult szempillafesu eszkozzel a nunimba es semmi ultrahang semmi kb 10 perc alatt lerendezett , majd juniusra adott másik időpontot (amire ugyerzem nem lesz szukseg )addig irogassam a menstruaciom erosseget es hosszat.

Volt valaki hasonlo helyzetben?



2018. febr. 16. 11:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!