Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha vettem egy...

Mit tehetek ha vettem egy cipőt az ebayon és még nem küldték, és még a terméket is törölte az ebayról?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, h pont azért törölték, mert megrendelted? :P

Megjön az majd, nyugi. :D

2010. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a nyugtatást :) én is remélem hogy megjön majd

szerintem nem azért törölték, mert többet is lehetett belőle venni.

2010. jún. 7. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit tennél, semmit!

Majd kifizeted, ha megérkezik. Előre soha semmit nem fizetünk, még egy fogpiszkálót sem. Ha meg is érkezik, még akkor is kockázat, hogy pontosan az van-e benne, és olyan-e, mint ahogy megbeszéltétek.

2010. jún. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha a terméknél nincs lehetőség az utólagos fizetésre, csak előre utalás lehetséges, akkor valahogyan le kell ellenőrizni az eladót, hogy megbízható-e. Vevői visszajelzések, stb. Én rengeteget vásárolok neten keresztül, mindig előre utalok és eddig még (szerencsére) nem volt rossz tapasztalatom. Fontos, hogy legyen megadva valamilyen elérhetőség, e-mail, telefonszám, cím, ahol utána tudsz érdeklődni a szállításnak. Ha ilyen nincs megadva vagy nem válaszolnak, akkor az már necces. Drága dolgokat csak ellenőrizhető helyről vegyél, mert könnyen lenyúlhatják a pénzt és eltűnik a nem is létező eladó a nem is létező termékkel együtt. :)
2010. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jún. 16. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!