Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Égő a Tescoba visszavinni egy...

Égő a Tescoba visszavinni egy bontatlan terméket?

Figyelt kérdés
Vettem tegnap egy vasalót, de 2000Ft-tal többet számláztak, mint ami ki volt írva. És csak otthon vettem észre a blokkon. Mármint van rá x összegem, és gáz ha azért viszem visza mert 'bocs de nem ez volt kiírva, és ennyiért inkább nem kell'??
2011. szept. 23. 15:28
 1/9 anonim válasza:
Nem egyáltalán nem gáz !
2011. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
33%
3 napon belül vissza viheted,bármilyen okkal.Mond hogy ajándékba kaptad és hogy neked már van pont egy ugyan ilyen.
2011. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza,nézd meg,ha még az olcsóbb ár van kint mint amennyiért számlázták neked akkor tudsz reklamálni.Viszont ha közben kicserélték az árát akkor keresztet vethetsz a pénzedre..// Tudom,mert tesco vevőszolgálatánál melóztam.Legközelebb még az áruházban ellenőrízd a blokkot!
2011. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,a 15 39-esnek írnám hogy ezt ő maga se gondolja komolyan ugye?Ezzel az erővel bárki állíthatja hogy pl egy plazma tv 10ezerrel olcsóbban volt kint előzőnap..
2011. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
3 napig bontatlanul szerintem is bármilyen indokkal kötelesek visszavenni és visszakapod a blokkon lévő árat. (esetleg levásárolhatod, ha nem annyira jó fejek)
2011. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már azt hittem, Fila táska...:D


Egyébként meg mondd meg, hogy inkább másikat szeretnél, és ki fogod cserélni.

2011. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak ha valakit érdekel, sikerült! Visszaadták a 2000 Ft-omat!! Szerencsém volt, mert a tegnapi cimke volt kinn!!
2011. szept. 23. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megmondtam ha az olcsóbb ár még mindíg kint van akkor vissza adják a különbözetet!Örülök,hogy szerencséd volt!
2011. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

15:42-nek

Vettem még párezer Ft-értékben cuccokat és a végösszeget nem is tudtam már fejben sem megsaccolni, azért nem tűnt fel csak otthon a blokkon. Egy Tv-nél azonban nem veszel még mellette egy csomó apró cuccot, és talán csak feltűnik, hogy 150 helyett 160-at kérnek. Mondom, mert az egy árucikk.

De egyébként igazad van, az elméleted jó.

2011. szept. 24. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!