Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetem mellett milyen részmun...

Egyetem mellett milyen részmunkaidős állást ajánlatos választani?

Figyelt kérdés

Mivel a támogatott oktatás meg van a DE-n, informatikai szakon, ezért már csak az albérlet maradt. Szeretném tudni, hogy az oktatás mellett lehet-e bírni a munkát is? Ha igen, akkor milyen lehetőségek közül lehet választani? Sajnos nem vagyok még ebben elég jártas és csak most kezdtem el utána járni a dolgoknak.

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. febr. 17. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom ajánlani, hogy max hétvégi munkát vállalj be, máskülönben nem fogod utólérni magad a feladatokkal. Ha így teszel így is lerövidül a tanulási vagy a pihenési időd, de ha jól "játszol" ezekkel működhet a kettő egyszrre. Próbald meg össze kötni a kellemest a hasznossal és keress valami informatikával kapcsolatos diakmunkát, elég sokat látok mostanában :). Nézd meg még pluszba milyen támogatásokra van lehetőséged az Egyetemeden! Szoctám, Tanulmányi ösztöndíj stb.
2018. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is valami hasonlóra gondoltam. Nagyon bízom ebben, mivel más támogatást nem nagyon tudok szerezni, főleg szülőit nem. Az ösztöndíjra is hajtok, hisz az is sokat segítene.

Köszönöm a lelkesítő választ ^^

2018. febr. 17. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az albérlettámogatásra is. Egyik baratnőm 60.000 kapott havonta a sulitól csak azért, mert albis.
2018. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erről nem is hallottam. Jól hangzik
2018. febr. 18. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!