Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért vannak...

Szerintetek miért vannak dühkitöréseim? Privátba is írhatok

Figyelt kérdés

Már két éve dühkitöréseim vannak kétszer is vitt már ela mentő dühkitörés miatt most szerdán meg a rendőrök jöttek és hívták ki a mentősöket hogy vigyenek be a kórházba az első kettőnél kaptam nyugtatót amikor beadták le is fogtak mert ellenkezett (nagyon hiányzik a lefogás érzése)is az utolsónál nem mert nagyon rosszul voltam a rendőrök is mondták hogy sápadt vagyok tavaly voltam is már pszichiátrián is dühkitörés miatt

Családi háttéről csak annyit hogy az apikám meghalt 5 éve az anyukám egyedül nevel nem szenvedek semmiből sem hiányt de nagyon hiányzik az apukám


13/L



2018. febr. 18. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Téged felismerlek, múltkor is kiírtad, hogy miért szereted az érzést amikor lefognak. Szerintem mondd anyukádnak, hogy vigyen el pszichológushoz.
2018. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz vágyis hát úgy csak járok ha akarok megyek ha akarok nem a héten is kéne mennem pszichiológushoz
2018. febr. 19. 07:42
 3/3 anonim válasza:

Én írtam ezt a kérdést

Tavasszal bekerültem a pszichiátriára két hétig bennt is tartottak, és kétszer megpróbáltam megszökni és akkor lefogtak az ápolók. Annyira jó érzés volt már nagyon hiányzik hogy le fogjanak. Nemtudom hogy mitcsináljak hogy újra kijöjjenek a mentősök vagy a rendőrök. Tudom hogy nem tudtok nekem segíteni de jó kiírni ezt magamból

2018. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!