Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sopronbol jár át valaki...

Sopronbol jár át valaki osztrakba takarítani?

Figyelt kérdés
Megéri? Mennyit lehet keresni? De úgy, hogy minden nap haza megy.

2018. febr. 19. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Több száz, vagy pár ezer ember :D Hogy ne érné meg. Még ha oda is kell költöznöd messzebbről akkor is. Alap német tudásnál egyik embernek sincs több akiket ismerek.


Keresel evvel így mondjuk 1100 eurót. Mo-n máshol meg mondjuk 120 ezret. Kérdés szerintem eldöntve. Itt viszed valamire ha csinálod, máshol meg nem.

2018. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mi is épp Sopronba akarunk költözni és at akarok menni takarítani, később ha csinálok szakmát akkor meg abba elhelyezkedbi ha jól fizet😄
2018. febr. 20. 06:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért ez már nem egészen így megy. Kezdenek az emberek álomvilágban élni.. Sopron már nagyon teli van, a várost nem ennyi emberre tervezték. A határ közelében pedig már egyáltalán nem talál könnyen munkát az ember, főleg ha még németül sem beszél. Miközben az albérlet árak plafonon vannak. Én már egyenesen mennék Ausztriába, szobalány vagy hasonló pozira Tirolban mindig keresnek embereket szállással és nem feltétlenül kell a nyelv.
2018. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát én is mennék, de mivel csak november után mehetek dolgozni és a szüleimmel költözünk mivel testveremek is ott laknak így mi is oda szeretnénk költözni, házat venni és nem bérelni, így azért más a helyzet.

Természetesen fogok lerakni egy német nyelvvizsgát is, hogy tudjak jól beszélni és megérteni amit mondanak. Ezekkel tisztában vagyok, a sógorom is Bécsbe jár át dolgozni.

Van kint ismerős aki takarít, csak az messzebb van nem közel Sopronhoz.

2018. febr. 21. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Laknak arrafelé ismerőseim akik kint dolgoznak fizikaiként . Többsége megmaradt a faék szintű német tudásnál, nem erőltetik meg magukat ezen a téren.


Lehet,hogy villanyszerelőként vagy valamilyen hasonlóan komoly szakmában kell a folyékony nyelvtudás. De takarítóként meg ilyen helyeken szerintem simán jó leszel.

És ha van egy minimális nyelvtudásod ilyeneket még találni ha jól tudom.

2018. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolonak köszönöm! 😙

Kicsit tudok németül, de persze tanulnám még a nyelvet.😄

2018. febr. 23. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!