Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk nektek inkább az alacsony...

Fiúk nektek inkább az alacsony vagy magassabb lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Sokszor hallotam már hogy a fiúk jobban szeretik az alacsony lányokat mert aranyosak stb. de miért van az hogy a valóságban ez nem igaz jó vannak kivételek de a fiúk többsége jobban szereti a magas lányokat mert ők csinosabbak,dögösebbek.Egyszer tetszett egy fiu aki sokkal magasabb volt nálam (én elég alacsony vagyok) és azért utasìtott vissza mert szerinte a magasságunk miatt nem illünk egymáshiz és furcsán néznének ránk az emberek. És kiváncsi lennék hogy a fiúkat zavarja-e ha egy lány sokkal alacsonyabb nála?
2018. febr. 21. 19:49
 1/8 anonim válasza:
33%
Én nem csajozok, de nekem mindegy lenne.
2018. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
😊
2018. febr. 21. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar, nem zavart sose. 186 vagyok.
2018. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó,hogy vannak ilyen fiúk csak sajnos akik nekem tetszenek azok általában máshogy gondolják.
2018. febr. 21. 19:59
 5/8 anonim válasza:
Nekem volt már sokkal alacsonyabb barátnőm. A mostani lány is, aki tetszik, szintén sokkal alacsonyabb.
2018. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A magas lanyok tetszenek általában, de mégis volt már sokkal alacsonyabb barátnőm. Marhaság ez, hogy "összeillő". Azzal illek össze, akivel kőlcsönösen jól érezzük magunkat.
2018. febr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyébként szerintem nem igaz az előfeltevésed, miszerint a magas lányok kelendőbbek. Én pont hogy azt tapasztalom, hogy az alacsonyabb lányok jobban bejönnek a többi férfinek is (akárcsak nekem), mert egy magas nő mellett "férfibbnak" érzi magát a férfi.
2018. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem azért utasított el, mert alacsonyabb vagy, hanem azért mert nem volt elég magas a vonzalmi szint. Ez csak egy kifogás volt a részéről, amiről úgy gondolta, hogy kevésbé bántó. Sajnos ezzel azt érte el, hogy most ilyeneken agyalsz. Hülyeség hidd el, nincs olyan, hogy jobb ez vagy az. Teljesen szubjektív dolgok ezek, nem lehet általánosítani. Ha nincs valami kirívó testi hiányosságod, és legalább átlagos a kinézeted, akkor csakis a személyiségeden és kisugárzásodon múlik az, hogy megtetszel-e valakinek. 30 F
2018. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!