Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátnőm? Mit...

Miért ilyen a barátnőm? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hazudtam neki egy dologba és oké, hogy most haragszik rám, de miért hord össze olyanokat hogy majd megtanul érzéseket nélkül élni meg ilyenek. És a barátját is emiatt próbálja eltaszitani. És nem tudom mit tegyek mert haragudjon rám az oké de nem szeretném hogy szakitson én miattam

2018. febr. 23. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
#tiniproblémák #önsajnáltatás
2018. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell semmit tenned; lazulj el, ne görcsölj, hagyd,hogy történjenek maguktól a dolgok; ajánld fel a sorsnak, legyen úgy, ahogyan lennie kell, nem kell már emiatt emésztened magad, meg jobban belefolynod. Majd megbékél. Te kérjél tőle bocsánatot, akkor te megtetted a te részedet, ami kellett; és akkor most várj a válaszára, vagy valami. Majd valamilyen módon elsimulnak a dolgok. Akár amúgy megmondhatod a barátnődnek, hogy megtanultad a leckét, leszűrted a tanulságot, hogy többet ne kamuzz senkinek, mert akkor ilyen dolgok sülhetnek ki belőle, és az mindenkinek kellemetlen. És nagyon sajnálod, és ígéred, hogy többet nem teszed; de ne lepődj meg viszont azon, hogy ha meg is bocsát, és nem fog már benned annyira megbízni, nem tárja ki az egész lelkét eléd, mert egyszer már megsebezted, és nem akarja, hogy esetlegesen újra.
2018. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!