Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik szolgáltató a legjobb?

Melyik szolgáltató a legjobb?

Figyelt kérdés
Jelenleg telekomos vagyok de ami azt illeti elegem van már. Drága és szinte semmit nem kapok a pénzemért. Havi 5000 forintot fizetek 1GB netért és hálózaton belül csak hálózaton belül beszélek korlátlanul. Igazából az internettel van bajom. Vodafone You-ról vélemények esetleg? Telenort igazából nem nagyon ismerem

2018. febr. 25. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a szerencse, hogy most már 5 mobilszolgáltató van, igaz, a 4. és 5. a többiek tornyai használják, de valójában semmilyen másban nem különböznek a T-től, Telenortól, Vodáról. A Netfone-ra és a UPC Mobilra gondolok. Amit tudok, hogy én a Netfone-nál a 2GB nettel a teljes korlátlan hívásért és sms-ért 8606Ft-ot fizetek. Már 3 éve előfizetőjük vagyok. Nem reklámoznak, mert csak partnereiken keresztül elérhető a szolgáltatás, de ha a szabályzat nem tiltja, megadom az én partnerem elérhetőségét.
2018. febr. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!