Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (többi lent)

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mit csináljak, ha az egyik barátnőm folyton azt hangoztatjah, hogy lenyel egy pengét, véget vet az életének, mert úgy sem kell senkinek, meg stb. Próbáltam mindennel fűzni, de leszar. Nem tudom mit csináljak,mert már nagyon befolyásolja az életemet ez az egész meg a rettegés, leszarni meg már aligha tudom (ilyen a jellemem) szóval mit tegyek, mert én szeretnék normális életet, de nagyon befolyásol.

2018. febr. 26. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki ennyiszer mondja, az biztos nem teszi meg.
2018. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt sokan mondták, de miért nem? (Bocsánat, de nem értem az ilyen embereket xc)
2018. febr. 26. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert csak a figyelmet akarja felhívni magára. Aki valóban öngyilkos akar lenni, az nem hangoztatja, az megteszi.
2018. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Végülis is logikus.

Akkoh hagyjam majd "kinövi"?

2018. febr. 27. 06:17
 5/6 Ricardo Diaz válasza:

Egyszerűen csak szeretethiányos, több oda figyelést igényel. Próbáljatok meg egy párt találni neki.



Dr.Nagy Lajos Gyermek pszichológus.

2018. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Vagyd, hogy kinője, vagy mondj neki olyat ami ösztönzi!!!

+ ha lehet beszervezhetsz neki valakit, ha nincs jobb ötleted...!

2018. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!