Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet vakbél gyulladas?

Zoequeen kérdése:

Lehet vakbél gyulladas?

Figyelt kérdés
Tegnap este ota alul a jobb oldalt de nem teljesen oldalt nagyon faj es ha megnyomom akkor olyan erzes mintha lila foltott nyomnek be ugyan az a fajdalom .... lazam nincs se szekrekedesem .. vagylehet hogy a méhem vagy a petefeszkem ??

2018. febr. 27. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ilyen dolgokkal nem érdemes "játszani", meg a GYK- n kérdést kiírni, ezt csak orvos fogja tudni megmondani és még ő is csak vizsgálatok után. Nekem volt vakbélgyulladásom, ki is vették, ezért azt mondom, akár az is lehet. Nekem sem volt például lázam és székrekedésem sem, igaz, mikor jött a fájdalom, nem is vártunk, hogy lesz- e...
2018. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnapra kaptam idöpontott csak elöre is szeretnem tudni hatha tudd valaki valamit mondani
2018. febr. 27. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, akkor bocs, így más. De így is csak azt tudom mondani, hogy igen, lehet az is, de "bármi" más is. Volt ismerősöm, aki bement a sürgősségire hasonló okból, de még fél nap után is csak ott tartott a dolog, hogy "vakbélgyanús". Aztán valóban ki ki kellett venni neki is. Ezzel nem a "kedved" akarom elvenni, de orvos ismerős mondta, mikor ez szóba került, hogy nem mindig olyan egyszerű felismerni a vskbélgyulladást, sok más probléma is okozhat hasonló tüneteket.
2018. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat meg 1 valami lehet hogy epp lehet a beagyazodas törtenik mert sok esely van erre is mert a melleim is megvannak duzzadva .. de lehet hogy csak mensi csak nekem meg mensi elött soha nem volt hogy ennyire fajt volna valamim ... na mind meglatjuk köszönöm a valaszodat . Remelem nem vakbelgyulladasom van :)
2018. febr. 27. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!