Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az átlagos ha valaki Arman, i...

Az átlagos ha valaki Arman, i Mango, Burberry ruhákat, Michael Kors táskákat és Pandora, Thomas Sabo és egyéb arany, ezüst és gyémánt ékszereket, Omega, Breil és Swatch órát és Armani, Tommy Hilfiger és Geox cipőket hord?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 14:22
 1/5 Saku14 ***** válasza:
94%
Ha jol keres igen
2018. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Ezek a draga, de gagyi termekek inkabb a ciganysag koreiben felkapottak.
2018. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SVivien válasza:
76%
Második válaszadó! Ezek a termékek a kifinomult és tehetősebb emberek körében felkapottak! ;) Az irigység csúnya dolog :)
2018. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem. 14 vagyok és én is hordok Hilfigert, a Michael Korst imádom, ékszert pedig csak aranyat és ezüstöt veszek. Am a Thomas Sabo a kedvenc ékszermárkám. A Swatch viszont gagyi, az Armani pedig túlzás.
2018. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem átlagos, ezek drága holmik. Az átlagember nem tudja megfizetni sokszor még a H&M ruhaneműket sem, nemhogy az Armanit vagy Burberryt.
2020. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!