Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha szedek havat egy üvegbe...

Ha szedek havat egy üvegbe vagy dobozba aztán beteszem a fagyasztóba akkor megmarad akár nyárig?

Figyelt kérdés
Meg akarom tartani a havat. Hogy lehetséges? (A válaszom sajnos komoly, tényleg meg akarom próbálni)

2018. febr. 27. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg működhet, fagyaszd le előtte az üveget azért hogy ne olvadjon egyből a hó amikor beleteszed.

Ha egyszer se éri meleg nyárig akkor lesz havad.

A kérdés az hogy megéri-e addig tartogatni egy üveg havat?!

2018. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az üveg előre lefagyasztása nagyon jó ötlet, köszönöm! Ki sem szedem nyárig a fagyasztóból, sőt, talán jövő télig is meghagyom, és mikor újra lesz hó akkor beleszórom a többihez, hogy találkozzon más havakkal, annyira buta tudok lenni. Nekem megéri igen, jól esne néha úgy elsétálni a hűtő mellett a nyári melegben, hogy tudom, hogy ott bent hó van az idei télből, és a hóban a szép és csúnya téli emlékeim, és néha, mikor benyúlok a fagyasztóba látom, hogy a tél egy darabja még mindig nálam van, úgy tetszik az ötlet.
2018. febr. 27. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez tesz boldoggá akkor sok sikert hozzá és kevés áramszünetet :)
2018. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én is csináltam ilyet, aztán nyáron kivettem a fagyasztóból, és megdobáltam vele mindenkit a 40 fokban. Mondjuk célszerű nem fejre/lágyrészekre célozni, mert konkrétan egy kőkemény hógömb lesz belőle. :D De attól még muris. Meg vicces volt azt látni, ahogy a hőségben szétcsattan egy hógolyó a falon. :D
2018. márc. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!