Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal, első alkalom volt, óvszer nélkül nagyon rövid ideig tartott és se előtte se utána nem ment el. fájt is. Azóta már megjött a menstruációm, és ugyan olyan volt mint amilyen szokott lenni.Semmi érdekeset nem tapasztaltam már kettő hónap telt el azóta és ma kéne megjönnie de még semmi.Nagyon félek hogy terhes vagyok

2018. márc. 6. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

nem valószínű


de inkább a nőgyógyászodat kérdezd, ő tud segíteni a terhesség elkerülésében és egyéb problémák megoldásában is

2018. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16/Lány vagyok és utána tényleg minden alkalommal figyeltunk arra hogy vedekezzunk, meg hat valakik ovszer nélkül csinálják, megszakítással, és hát azok sem esnek teherbe. Szóval most nagyon össze vagyok zavarodva
2018. márc. 6. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is szerezz be két terhestesztet..

Aztán azt a baromságot felejtsd el, hogy megszakításos közösülés.. a pasid izgalmi állapotában pont nem azzal fog törődni, hogy kirántsa..koton nélkül a legjobb, főleg, ha benntmarad.


szóval ennyi idő után biztos nem vagy terhes, de ezt csak a tesztcsík mutatja ki igazán, nem én innen a fotelból.

2018. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy dugni, hogy közben félsz, az a lehető legrosszabb rémálom. Menj el olyanhoz, aki vagy spirált, vagy valami tablettát ad, illetve felír.


Az őszinte igazi lepedőakrobatika csakis önfeledt mámorban az igazi. Ha közben meg kell szakítani, vagy imádkozol, az bizony sz...t sem ér.

2018. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!