Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy felvesz...

Mennyi az esélye, hogy felvesznek? (több lent)

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy középiskolába, ahol a 160 tanulóból 67. vagyok a rangsorban. Kb 30at vesznek fel, mennyi az esélye, hogy felvesznek? Már anya is elkezdte mondani, hogy nem látok semmi esélyt, meg hogy még erre sem vagyok képes. Már igazából én se látok esélyt arra, hogy bekerüljek... szerintetek van esélyem egyáltalán?

2018. márc. 6. 18:35
 1/5 anonim válasza:
50%
2018. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Van esélyed. Nézd meg tavaly hányadik volt az utolsó akit felvettek az oktatas.hu-n.
2018. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van esélyed, mert valaki nem is az első helyre irta vagy lejjeb irta a sulit és akkor ő kiesik előtted szóval azt is nézd hogy hányadik helyre irtad az iskolát.
2018. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megmondod melyik iskolakkor tudunk válaszolni. Vagy nézd meg te hogy tavaly hányadik volt az utolsó bejutó az ideiglenesről. Ez minden iskolában más. Van ahová 180., van ahová 60.
2018. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
( Felvettek :D )
2018. jún. 5. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!