Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az igazi skinhead, aki...

Milyen az igazi skinhead, aki nem sharp?

Figyelt kérdés
Nem akarok skinhead lenni, csak érdekel a különbség. :D
2010. jún. 9. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
rasszista ?!
2010. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
az,hogy a skinheadek a rasszisták(ők az igazi skinheadek) és a sharpok azt hiszik,hogy ők az igazi skinheadek,pedig ők csak silány másolatok és ők antirasszisták!de ha érdekel írd be a wikipédiába,hogy skinhead és ott még majd olvashatsz olyat is,hogy rash! szerintem olvasd el ha ennyire kíváncsi vagy!
2010. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 GG Man válasza:
100%
Tudom, hogy ez egy régi poszt, de álljon már meg a menet! Az előttem szóló miről beszél?! Wiki?! Onnan okosodsz? A tradicionális skinheadek nem voltak rasszisták, sok néger tartozott és tartozik is hozzájuk. A zenei gyökerek is a ska-ból és a reggae-ből táplálkoznak. A skinheadek 1969-re teszik a születésüket, tehát minden fasiszta irányzattól idősebb ez a mozgalom! A S.H.A.R.P.-ok pedig nem silány másolatok, egy 1986-os mozgalom, azért tömörültek New Yorkban a skinek, hogy megtisztítsák a várost a náci szennytől, ami sikerült is. Olvass többet és ne az elvakult fasisztoid oldalakat! Oi!
2013. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Na végre egy értelmes komment! Köszönöm utolsó!


Én kiegészíteném néhány akkori zenekarral a témát: Desmond Dekker, Laurel Aitken, Symarip, Cockney Rejects, Cock Sparrer, Business, Angelic Upstarts, Sham 69, The Oppressed


Akkor néhány mai banda: Stomper98, Loikameia, Gumbles, Oi se Arma, Kaos Urbano, Non Servium, Rozpor


Utóbbiak inkább HC, PUNK, OI! keveréke.


Akit érdekel az majd utána néz részletesen! :)


Stop Nazis!

2014. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Loikameia annyira nem mai banda azért! :D Mert idén 20 éves és sajnos feloszlanak nyár végén! :(
2014. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!