Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Melyiket válaszam?

Mit csináljak? Melyiket válaszam?

Figyelt kérdés
Van két pasi ,aki ír az egyik szerelmes belém és halál jól elvagyunk,mert jó a társasága elmegyünk ide—oda társaságban vagyunk ,de nem vagyok belé szerelmes a másik az exem ő az egyetlen aki iránt sírtam és éreztem valamit iránta ,de vele az a baj hogy ketten vagy max a haverjaval taliznank nem társaságba és vele nem tudok ,úgy beszélni mert nincs annyira közös téma mindig rám ír ,hogy mizu én meg mesélek ő meg mindig azt mondja most spanjával talizik én meg nem vagyok valami nagy dumás meg nem mindig történik velem valami.

2018. márc. 7. 17:29
 1/3 anonim válasza:

Ne fuss olyan busz utan ami nem vesz fel. En jartam mar igy hogy egy csaj szerelmes volt belem de en csak baratnak akartam es mire megszerettem addigra szerzett mast es igy fel ev elteltevel is faj. Nezd meg hogy tudnad-e szeretni azt aki szerelmes beled

16/F

2018. márc. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az exem is mindig megkérdezi hogy telt a napod? és van ,hogy egész jót beszélünk csak mindig ugyan azt kérdezi mizujs?hogy telt a napod ?ami szerintem elég sablon nem tudom ,hogy most mit akarhat ,úgy értem ,ha csak szexet akarna már rég taliztunk volna ,de már jó ideje chatelünk és nem is talizunk.A másik srác cuki meg minden,de félek nem szerettek bele meg nagyon teper rámenős ,ami nekem nem igazán tetszik.Mondtam neki változtasson,de nem akar visszavenni.
2018. márc. 8. 06:46
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha neked egyik sem jó, akkor miért vacilálsz? Tedd túl magad mindkettőn. Azt meg sürgősen felejtsd el, hogy az aktuális barátaidat az exedhez hasonlítod mindig.
2018. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!