Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes finger...

Szerintetek érdemes finger unicorn-t venni vagy finger monkey - t?

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy érdemes?


Befektetni rá nem érdemes, nem hiszem, hogy profitálnál belőle.

Csajok/fiúk nem fognak körbe venni, csak mert ilyened van.

Nem fognak emberek csak úgy odamenni az utcán, hogy megnézzék a finger unicornodat.

Nem fog felkeresni egyik TV sem, hogy interjút készítsenek veled, vagy híres embert faragjanak belőled.


És mi van abban az esetben, ha neked tetszik ez, és szeretnél venni? Akkor érdemes, mert kielégíted ezt a vágyadat, és végre lesz egy finger unicornod, vagy finger monkeyd.


És ezután megnéztem az áraikat, és látom, hogy 15 dollár körül vannak. Nem egy nagy összeg, de ha esetleg a családod úgy áll, hogy minden pénz számít, akkor talán nem ilyenre kellene elkölteni, de rosszabb játékokat is lehet venni drágábban, amit aztán 1 alkalom után soha nem vesz elő a gyerek. De látom vannak drágábban is, úgyhogy ez már személyes döntés, hogy ki szeretne kidobni ennyi pénzt egy használhatatlan tárgyra.


Gondolatolvasó képességeimnek köszönhetően azt gyanítom, hogy te szeretnél magadnak egy ilyet, csak magyarországi boltokban nem kapható, és a szüleid nem tartják túl megbízhatónak az internetes vásárlást. Ez esetben a kérdés az, hogy hogy tudnád rávenni a szüleidet, hogy rendelhess egy ilyet, mintsem az, hogy érdemes-e. Mert hát nem érdemes, profitot nem fog hozni, és gyaníthatóan hamar megunod úgyis.


Lehet nem is erre gondoltál, de szeretek olyan kérdésekre válaszolni, amiből nem lehet megtudni, hogy mire gondol a kérdező, úgyhogy tévedés esélyét meghagyom.

Szép estét!

2018. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elsősorban is a 12 éves kislányomnak akartam venni egyet születésnapjára most lesz 12 éves sokszor mondta neki kell egy ilyen izé még én sem tudom hogy mi is lehet ez a hülyeség de ha ez kell neki akkor megkaphatja.
2018. márc. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!