Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki jártas a Minecraft van az...

Aki jártas a Minecraft van az légyszi mondja el hogy hogyan kell telefonon a hypixel szerveren játszani! Már nagyon régóta szeretnék de sehogy se sikerül! 😱 Hogy kell letölteni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 19:28
 1/5 anonim válasza:

Szia!

A hypixel csak eredeti minecrafttal működik, ha megveszed az áruházból :)

Ha eredeti, akkor így kell

[link]

Csak az IP: pe.hypixel.net

2018. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ de én negyon béna vagyok és még így sem sikerült pedig a Minecraftom eredeti...a server namehez mit írjak? Egyszerűen csak hypixel vagy ugyan ez csak nagybetűvel? Mert rengeteg videót megnéztem de egyikkel sem működött...😭
2018. márc. 15. 12:16
 3/5 anonim válasza:
Ugye belépsz a minecraftba, rányomsz a "play" gombocskára, kihozza a menüt, és ott servers fülre nyomj rá. "Add server", erre nyomj rá. A server name-hez írd a "Hypixel" nevet, és az adress-hez pedig a pe.hypixel.net nevet. Ha így sem működik, és megvetted, akkor nem tudom mi lehet a baj :c
2018. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oksi köszi!!!
2018. márc. 18. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Telefonon nincs Hypixel!
2020. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!