Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy felejtsek el egy fiút?...

Hogy felejtsek el egy fiút? Nemrég voltam egy buliban és megismertem egy fiút és egész este csókolóztunk és így tökre komolyra vettem a dolgot, meg amiket mondott is és most nagyon belezugtam.18/L

Figyelt kérdés
Aztán masnap irt, beszélgetünk és azt irta hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és hogy szeretné ha joba lennénk de most ebbol nem lesz kapcsolat. És hát most szeretném elfelejteni de nemtudom.

2018. márc. 15. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod elfelejteni? ez teljesen normális..az evolúció nem véletlenül szerelte belénk a lelket, meg mindenféle libidót, tesztoszteront, stb..


Ha tényleg rá vagy mozdulva, akkor tűzön-vizen keresztül is felkutatod. Hogy ez után mi történik, az csak rajtad múlik.

(egy levél óvszer mindig legyen nálad)

2018. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!